ویزا و مستر و پیال تحت الشعاع رمز نگاری


آیا ویزا ، مستر ، پی پال و بیت کوین تحت الشعاع رمز نگاری قرار میگیرند ؟ نه به زودی!
 
enlightened نظرات باید براساس منبع ارزیابی شود، بنابراین از یک مقاله انتظار که در نیوز آو د ورلد قرار داده ‌شود یک انحراف از رمز نگاری وجود دارد، اما این یک مسئله بزرگی است. عنوان اصلی عبارت است از " آیا ویزا، مستر کارت ، پی پال و بیت کویت تحت تاثیر رمز نگاری هستند ؟ که تقریبا در حال اتفاق افتادن هست.
 
در ابتدا باید مشخص شود یک نقش مهم برای رمزنگاری در بازار وجود دارد، در واقع فقط نوشته شد: "چگونه بانک‌ها می‌توانند کارها را صحیح انجام دهند"، اما جایگزین شبکه‌های جهانی شوند؟ هنوز یک تیر از کمان جدا نشده هست!
 
با پذیرش خود نویسنده، بیت کوین کند عمل کرده است، اگر رمز نگاری ارزها با برنامه اجرا می‌شدند کم‌تر از یک ساعت طول می‌کشید. در شبکه‌های بزرگ، اگر نمی‌توانید به درخواست ها به مدت ۳۰۰ میلی‌ثانیه پاسخ دهید، جریمه خواهید شد!
در صورتی که حجم مورد نظر مهم باشد، هزینه پذیرش شبکه‌های بزرگ قابل مذاکره کردن است. این امر در بیت کوین صادق نیست که در آن هزینه براساس میزان پاداش‌ها ، افزایش خواهد یافت. پاداش‌ها می‌توانند در طول زمان کم شوند و به کاهش دادن تا صفر ادامه بدهند. بنابراین در حالی که آینده درخشانی را برای رمزنگاری روشن است، انتظار میرود هزینه‌های افزایش‌یافته و تبادلات بیشتر و احتیاط مصرف کنندگان بیشتر باشد - یعنی لذت عملیاتی در یک بازار کنترل‌نشده.
 
همانطور که اریک هولدر گفت, بر خلاف پول دیجیتال متمرکزکه رایگان است احتمالاً به عنوان یک ذخیره ارزش (جایگزین طلا) استفاده می‌شود, چرا که تلاش‌های مقیاس بندی توسط صاحب نظران در نظر گرفته می‌شود, اما داده‌های اخیر جمع‌آوری‌شده توسط شرکت کنندگان تایید می‌کند که پتانسیلی به عنوان یک محیط تبادل نیز وجود دارد.
از طریق یک نمودار گرافیکی، تیم بلاک دیتا در مقایسه با ایکس پی آر وبیت کوین ، و دیگر دارایی‌های دیجیتال در این عصر، از طریق بسیاری از تدابیر، پردازنده‌های سنتی پرداخت را مانند ویزا و مستر کارت مد نظر قرار دادند. در حقیقت، هنگامی که راه‌اندازی تجزیه و تحلیلی تخمین زده شد، اگر آن‌ها به جای فیات که در روی کارت‌های اعتباری پذیرفته نشدند، سود ناخالص خود را تا ۴ درصد افزایش خواهند داد.
همانطور که نشان‌داده‌شده، ۱۰۰۰ دلار خرید از طریق ویزا به میزان ۹۴۴.۲۰ دلار بعد از انجام تمام تراکنش های انجام‌شده و پاکسازی آن‌ها، کاهش یافت. شرکت خدمات مالی پیپال  ۲۵.۱۰ دلار به عنوان هزینه تبادل، یک پردازشگر پرداخت واسطه‌ای، در این مورد هزینه می‌کند، و در نهایت، عنوان یک "هزینه ارزیابی" گرفته می‌شود و با آن، یک تاجر آنلاین تنها ۹۴۴.۲۰ دلار از ۱۰۰۰ دلار معامله دریافت می‌کند. این (کمی بدتر) ه نسبت مستر کارت است.
 
یک روایت شخصی: این آمار دقیقاً بی‌اساس نیستند. در حقیقت، تنها چند هفته پیش، یکی از کارفرمایان من مجبور بود از طریق سیستم پرداخت فرامرزی پی پال به من پول بدهد. تراکنش نه تنها چند روز طول کشید تا نهایی شود، اما هزینه‌ها ۴ درصد از درآمد من پیشی گرفتند. اگر از بیت کوین استفاده شود، هزینه تراکنش ممکن است کم‌تر از ۰.۲۵ درصد باشد، و اگر بلاک ها در حال اجرا بودند، کم‌تر از یک ساعت طول می‌کشید. روشن است که چرا بسیاری از آن‌ها علاقه خود را نسبت به همتایان قدیمی مثل فیات نشان میدهند. "
مسلما در شبکه‌های جهانی، تا زمانی که قوانین تکامل پیدا کنند رمزنگاری را به عنوان یک شکل قانونی از مبادله بدل می کنند.

منبع : paymentsjournal
مترجم: پریسا ربیعی
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/11/23

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.