همکاری پی پال و مستر کارت از انتقال دادن سریع در سنگاپور


پی پال و مستر کارت ویژگی جدیدی از انتقال دادن سریع را به سنگاپور می آورند
 
مستر کارت و پی پال این سرویس جدید را به سنگاپور و برخی کشور های اروپایی به زودی ارائه خواهند کرد.
مستر کارت این برنامه جدید را راه اندازی کرده که امکانات و خدمات بیشتر و دسترسی امن تری از شبکه پرداخت دارد. با این خدمت جدید از مستر کارت ، مشتریان پی پال میتوانند موجودی در دسترس حسابشان را کاملا قانونی ، راحت و در چند ثانیه به سیستم مستر کارت انتقال بدهند. 
 
در واقع از سال 2017 اجازه راه اندازی این سیستم داده شده بود. که مشتریان بتوانند انتقال از پی پال به مستر کارت را داشته باشند. 
از زمان تولید و دسترس شدن این سیستم ، این امکان برای تجار هم فراهم شد تا بتوانند برنامه های بیزنسی شان هم به شکل بهتری مدیریت و رهبری کنند. صادر کنندگان مستر کارت میتوانند شاهد افزایش مشتریانشان با این سیستم باشند. 
 
شری کریکوریان مشاور و مدیر ارشد خلاقیت محصولات مستر کارت گفت : ما از اینکه با پی پال شراکت داریم بسیار خرسندیم که باعث شده انتقال های بیشتر و سریع تری اتفاق بیوفتد. این موضوع نشان دهنده پایداری شراکت بین ماست و بزرگ تر شدن شبکه که افراد بیشتر و انتقال های بیشتر را در بر میگیرد که باز هم نشان از تمرکز ما برای کمک به افراد و حتی کسب و کار های دیگر هست. 
جنیفرمارینر در پی پال هم گفت : گسترش این شراکت و شبکه انتقال به این معناست که میتوان تجربه های ایده آل مشتریان هم دریافت کرد. ما در پی پال دقیقا روی نوآوری ها و کار کردن با شرکت های مهم و بزرگ مثل مستر کارت فعالیت میکنیم. این همکاری باعث میشود تا بتوانیم امکانات وراحتی های خاصی را به مشتریان ارائه بدهیم. 
پی پال با راه اندازی این سیستم که همراه مستر کارت هست ، توسط مارکت های چند گانه اروپایی هم حمایت میشود.

منبع : finextra
مترجم: پریسا ربیعی
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/09/10

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.