همکاری مسترکارت برای ناشناس ماندن تراکنش ها با بلاک چین


پرونده های ثبت اختراع مستر کارت برای افزایش ناشناس ماندن تراکنش ها با همکاری تکنولوژی بلاک چین
 
enlightenedمستر کارت پرونده ای را برای ثبت اختراع در جهت ناشناس ماندن تراکنش ها با استفاده از بلاک چین میگشاید. بر طبق گزارشی که در دفتر تجاری ثبت اختراعات ایالات متحده منتشر شده است.
نمای کلی این پرونده ،  استفاده یکبار یا بیشتر از اطلاعات برای مبهم بودن آدرس های واسطه در منبع و مقصد وجه در بلاک چین میباشد ، هم چنین میتواند برای افزایش نا محدود تراکنش های بلاک چین استفاده شود. 
هدف از راه حل این تکنولوژی ، میتواند شامل مجموعه ای از درخواست ناشناس سازی باشد. که برای ناشناس کردن تراکنش ها طراحی و به استفاده انحصاری از کیف پول الکترونیک هر کاربر ترجیح داده شده. این نتایج دهنده این هست که کاربر تنها با دریافت اعداد کوچکی میتواند انتقال وجه هایش را انجام دهد و هم چنین شامل حجم قابل توجهی از تراکنش ها با کاربران مختلف دیگر میشود و سه یا چند بعدی کردن داده ها هم بی خطر تلقی شده هست.
 
آنالیز کردن کیف پول الکترونیک ، پیشنهادی ست که توسط مستر کارت داده شد. به این ترتیب کابر با اطلاعات کمی در رابطه با کاربر پنهان کیف پول الکترونیک ارتباط برقرار میکند. 
به عنوان یادداشت ،  مستر کارت یادآور میشود :  این در حالی ست که خدمات وسرویس ها و مرور گر های متنوع و مختلفی هست که براساس رمزنگاری ارزی بلاک چین بنا شده مانند بیت کوین ، برای درک بهتر میتوان سطح بالای ناشناس بودن را ارائه داد. در کل طبیعت بلاک چین مثل یک صفحه یا دفتر تغییر ناپذیر هست که در نهایت هر تراکنش میتواند کشف و بازگردانده شود. 
 
در حقیقت ، پیشنهادی که مستر کارت داد برای مقابله کردن با اهداف بسیاری از کاربران در رابطه با استفاده از بلاک چین بود. داده های بلاک چین میتواند ، یکبار انباشته و تجزیه و تحلیل شود و در آخر کاربر قسمت پنهان کیف پول الکترونیک را نشان بدهد و یا حداقل اطلاعات آنها را ارئه بدهد. مانند موقعیت های جغرافیایی شان ، منافع آنها ، گذراندن تفریحات و .....

منبع: cointelegraph
مترجم : پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/11/16

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.