میتونی همین الان پرداختش کنی ؟IOT

اینترنت اشیا آی او تی

 
میتونی همین الان پرداختش کنی ؟
ویزا آینده ی همه ی پرداخت ها را از مد هوشمند گرفته تا شهرهای هوشمند هدایت می کند.
 
اینترنت اشیا که نام تکنولوژی آن آی او تی((The Internet Of Thing ( IOT ) هست 
انقلاب و تحولی عظیم در دنیا بیش از آنچه که ما بدانیم ایجاد کرده است. محل فروش مقصد خاصی نیست هر کجا و هر زمان که مشتری بخواهد میتواند پرداخت کند. ویزا این برنامه دگرگونی را به وسیله ارائه فن آوری های پلت فرمش که توانایی شریک شدن در خلاقیت و نوآوری را دارند هدایت میکند. این ایده ای جدید است که در نهایت آینده پرداخت ها را شکل می دهد و به مردم در زندگی کردن بدون دردسر کمک می کند.
ویزا جهت ارائه روش های پرداخت یکپارچه با تولیدکنندگان دستگاه های دیجیتال که دارای سبک خاص خود هستند و چون قابل پوشش برای ما میباشند –مانند ساعت های هوشمند- در نتیجه همه جا همراه هستند ، همکاری میکند.
 
امکانات موجود در حال حاضر :
امروزه این وسایل دیجیتالی قابل پوشش بیش از حد تصور آسایش و راحتی را فراهم میکنند. به غیر از امکانات ردیابی و کنترل کردن تناسب اندام و سلامتی ، نسل سوم از این ساعت های هوشمند به مصرف کنندگان این امکان را میدهد تا با سیستم ویزا کارت به راحتی و در هر جا پرداخت هایشان را انجام بدهند. در واقع از فناوری رمز گذاری تقدیر میکنیم. 
 
آینده :
به دنیای هوشمند مد خوش آمدید. تکنولوژی پرداخت در طیف وسیعی از لباس ها و لوازم جانبی موجود است که امکان برقراری ارتباط را برای شما فراهم می کند ، و نیز بدون در اختیار داشتن کیف پول یا تلفن همراه قادر به پرداخت کردن میباشید. وسایل دیجیتالی که بسیار ظریف هستند در عین حال منعطف و موثر با قابلیت شارژ شدن که از باتری های نازکی هم برخوردارند. لباس با تکنولوژی بسته بندی خواهد شد. آنچه را که میپوشید کاربردی و راحت است. در واقع تعدد استفاده کردن از چندین صفحه دیجیتالی مانند موبایل کامپیوتر و... را برای شما کاهش میدهد.

منبع:https://usa.visa.com
مترجم:پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/07/14

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.