مهاجرت به استرالیا


مهاجرت به استرالیا دارای یک روند چند مرحله‌ای است که با دریافت اقامت موقت استرالیا آغازو با تبدیل آن به اقامت دائم ادامه می‌یابد و درنهایت با گرفتن شهروندی و پاسپورت خاتمه پیدا می‌کند.اقتصاد در حال رشد استرالیا و سیاست‌های مهاجرتی آن نقش بسیار زیادی در موفقیت آن داشته‌اند. مهاجران بخش مهمی از داستان رشد استرالیا هستند و همۀ افرادی که در آیندۀ استرالیا سرمایه‌گذاری می‌کنند، این را می‌دانند.استرالیا برای جذاب‌تر کردن چشم‌انداز مهاجرت، مزایای اجتماعی و حرفه‌ای زیادی را برای دارندگان ویزای اقامت دائم فراهم می‌کند که از بین آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

•       کار، تحصیل و زندگی نامحدود در استرالیا؛

•       تحصیل رایگان برای  فرزندان؛

•       کار در نیوزلند؛

•       دسترسی رایگان به بیمۀ درمان

•       حمایت مالی از بستگان واجد شرایط برای اقامت دائم؛

•       و درنهایت اقدام برای شهروندی استرالیا.

استرالیا برای زندگی و مهاجرت:
استرالیا یک مقصد مهاجرتی مناسب برای مهاجران و دارای قوانین شفاف در این زمینه است.
اقتصاد پایدارو نرخ بیکاری پایین است و نیاز به نیروهای کاری متخصص و حرفه‌ای باعث شده مقصد بسیاری از مهاجران باشد.به همین دلیل اگر دارای تخصص در هر زمینه شغلی هسستید، قطعاً می‌توانید در استرالیا برای خود موقعیت شغلی مناسبی ایجاد کنید و از طریق ویزای کاری یا تجاری استرالیا به این کشور مهاجرت کنید.برای آشنایی با شرایط مهاجرت به استرالیا بهتر است پیش از انتخاب نوع مهاجرت از توانایی فردی و تخصص و مدارک اثبات کننده آن اطمینان و آگاهی داشته باشیم.استرالیا در تمام مشاغل نیاز به نیروی انسانی متخصص دارد. مثلاً در مشاغل مختلف در صنایع  مهندسی، درمان، آموزش، خدمات و غیره فرصت‌‌های شغلی زیادی برای مهاجرین وجود دارد. شرایط مهاجرت به استرالیا برای هرفرد می‌تواند متفاوت باشد. بهتر است بر اساس شرایط بهترین نوع ویزای خود را مشخص کنید.

روش های مهاجرت به استرالیا:
با توجه به امتیازات نوع ویزای دریافتی، شما از مزایای زیادی مانند حق کار، تحصیل، بیمه درمانی و بهره‌مند می‌شوید.

ویزاهای صادر شده از طرف استرالیا 4دسته تقسیم میشود:

1-ویزای کاری:  با ویزا کاری شما می توانید به صورت موقتی یا دائم در استرالیا کار و زندگی کنید. سن، مدرک تحصیلی، سابقه‌ی کار، مدرک زبان و میزان درخواست برای شغلی مورد نظر، از عوامل مؤثر در گرفتن این نوع ویزا هستند.

2- ازدواج:  همسر فرد مقیم استرالیا و یا والدین او می توانند از طریق این ویزا برای اقامت در استرالیا اقدام کنند.

3- ویزای تحصیلی: به دلیل قرار داشتن دانشگاه های استرالیا در لیست دانشگاه های برتر جهان، دانشجویان و دانش آموزان می توانند از طریق این ویزا یک دوره ی تحصیلی را در استرالیا بگذرانند.

4- ویزای توریستی: برای مسافرت کوتاه مدت به  استرالیا و یا دیدار با اعضای خانواده می توانید از این ویزا استفاده کنید و بین 3 تا 12 ماه به صورت موقت در استرالیا اقامت داشته باشید.

5- ویزای سرمایه‌ سرمایه گذاری: تاجران و سرما‌گذاران می توانند برای ایجاد یا مدیریت یک بیزینس جدید در استرالیا از این ویزا استفاده کنند و امتیازات آن ها بر اساس گردش مالی، مدارک مالی، محدوده سنی، مدرک تحصیلی، نمره زبان و تمکن مالی خود و همسرشان محاسبه می شود.

6- کارآفرینی: برای گرفتن ویزای کارآفرینی در استرالیا شما باید مبلغ مشخصی را در یکی از ایالت‌های استرالیا برای اجرای ایده‌ی استارت آپی خود سرمایه گذاری کنید و توسط یکی از سازمان‌های دولتی استرالیا نیز معرفی شده باشید.

☘️برای پرداختسفارت استرالیا با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 

گردآوری : آتوسا شیخاوندیثبت توسط : کیاسان کارت
1401/12/09

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.