معرفی سایتهای خارجی برای بلیط

بلیط هواپیما و سفر

 
گاهی بلیط های خاجی در وب‌سایت‌های داخلی یافت نمی‌شود و شما برای تهیه بلیط مجبور به مراجعه به سایت‌های خارجی هستید. ما در این مقاله شما را با برترین سایت‌های خارجی تهیه بلیط آشنا خواهیم کرد.
 
وب‌سایت ONETRAVEL
یکی از شاخص‌ترین سایتهای مشهور در تهیه بلیط پروازهای خارجی در آمریکا هست و شما می‌توانید در قسمت تقویم سایت ، قیمت‌های را برای شهر مورد نظر خود مقایسه کنید.
 
تهیه بلیط از وب‌سایت SKYSCANNER
یک وب سایت مشهورجهانی در زمینه تهیه بلیط هواپیما به صورت اینترنتی می‌باشد که در سال 2001  شروع به کار کرد. از بهترین سایت برای تهیه بلیط در بین گردشگران است. این سایت امکاناتی نظیر خرید بلیط ارزان قیمت، اجاره ماشین و رزرو هتل را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد. این سایت به 30 زبان زنده جهان در اختیار کاربران است. این سایت 3 نرخ مربوط به بهترین، سریع‌ترین و به صرفه‌ترین قیمت را معرفی می‌کند.
 
TRAVELOCITY
این وب‌سایت خدماتی نظیر تهیه بلیط، رزرو هتل، اجاره ماشین و رزرو پرواز را در اختیار گردشگران قرار میدهد. این سایت در ارائه کیفیت در برنامه زمان‌بندی و رزرو پرواز در بالاترین سطح قرار دارد.
 
TRAVELZOO
این سایت امکان دسترسی مناسب با هر بودجه را در بازده گسترده زمانی را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد. شما در این سایت امکان مقایسه‌ی پیشنهادات را برای مقصد مورد نظر را خواهید داشت.
 
کایاک
جزو شاخص‌ترین وب‌سایت‌ها برای تهیه و خرید بلیط در بین مسافران است. کایاک خدماتی نظیر رزرو هتل،اجاره خودرو و تهیه بلیط قطار و هواپیما در اختیار مسافران قرار می‌دهد. همچنین شما می‌تونید از تخفیف 35% در بلیط هواپیما و اعلام قیمتهای ارزانتر در این سایت بهره‌مند شوید.
 
CHEAPPOIR.COM
به محض ورود به این سایت شما میتوانید در اولین صفحه برای رزرو هتل و ماشین اقدام نمایید . این سایت به گردشگران امکان انتخاب تاریخ پرواز، نوع پرواز ، فرودگاه مبدأ و مقصد را می‌دهد.همچنین شما می‌توانید علاوه بر این خدمات از تخفیف‌های استثنایی بهره‌مند شوید. این وب‌سایت پکیج‌هایی با تخفیف‌های زیاد که شامل رزرو بلیط و هتل بهمراه ماشین را به مشتریان می‌فروشد. 
 
GOOGLE FLIGHTS
یک موتور جستجو است که امکان دسترسی  به نرخ‌های متفاوت در بازه‌ی زمانی با نمودار قیمت و یا فرستادن ایمیل در زمان کاهش و یا افزایش قیمت را مهیا می‌کند. فرض کنید می خواهید به یک سفر بروید، اما نمی دانید کجا و چه زمانی می خواهید بروید. این بهترین حالت است زیرا می توانید سفرهای ارزان قیمت به مکان های جالبی که شاید فکرش را هم نمی کردید پیدا کنید.
کاوش یک گزینه عالی در گوگل است. نوار کناری سمت چپ وب‌سایت Google Flights را که این برگه در آن قرار دارد، بررسی کنید. فقط به گوگل بگویید به کجا می روید، و لیستی از گزینه ها را به شما می دهد. در اینجا می توانید فیلترها را تغییر دهید و به دنبال قیمت بگردید که می توانید آن را به عددی متناسب با بودجه خود منتقل کنید یا فقط یک عدد کم قرار دهید.
 
MOMONDO
دارای یک موتور جستجوی قوی برای پیدا کردن بهترین نتیجه با مناسب‌ترین قیمت می‌باشد. این وب‌سایت نرخ مربوط به صرفه‌ترین، بهترین، سریع‌ترین پرواز را معرفی می‌کند. موموندو، سیستم رتبه‌بندی اختصاصی دارد که زمان پرواز و قیمت بلیط را برای تعیین امتیاز رضایت‌بخشی هر پرواز ترکیب می‌کند.  این رتبه‌بندی بر اساس یک مقیاس ۱۰درجه‌ای است که با دادن نمره‌ای بین ۰ (خیلی بد) تا ۱۰ (خیلی خوب)، میزان خشنودی مشتریان یک پرواز را مشخص می‌کند.
 

☘️برای پرداخت هزینه های پرداخت بلیط و سفر لطفا با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آ. شیخاوندی

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1401/08/17

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.