مسترکارت یا ویزاکارت کدامیک پیشتاز است


مسترکارت یا  ویزاکارت
 
فقط یک شرکت بزرگ پرداخت در جهان میتواند همه را تحت کنترل قرار دهد.این رقابت احتیاجی به معرفی ندارد. به این خاطر که ممکن هست در لحظه هر کدام از آن شما باشد.
بیشتر آمریکاییان به طور معمول ویزا و مستر کارت و یا حداقل یکی از آنها را در کیف پول خود دارند. 
با این وجود شما به راحتی قدرت این دو شرکت را تصور میکنید که نه تنها در یک کشور بلکه در سرتاسر دنیا فعالیت دارند. این یک حرکت بزرگ هست ، تا نشان داده شود کدامیک پتانسیل بیشتری برای غافلگیر کردن شما دارند.
 
پلاستیک و اعداد ، نه کاغذ وفلز
شما در حال حاضر قابلیت شنیدن جنگ و انفجار را ندارید اما جنگی روی پول نقد در حال رخ دادن هست. و حدس میزنید کدامین یکی برنده میشود ؟ بر طبق مطالعات و تحقیقات شرکت یورو مانیتور در سال 2016 اثراتی که (این دو شرکت) در پرداخت ها داشتند به عنوان اولین ابزار ها در تاریخ پرداخت های غیر نقدی و جایگزین روش های سنتی قرار گرفتند. 
 هر کسی میخواهد که از طریق صورتحساب هایش روند کارش منظم باشد و منتظر تغییری بزرگ باشد در حالی که فقط یک گوشی هوشمند و کارت موجود هست ، چگونه این امر امکانپذیر هست ؟
پایانه های خدمات دهی در همه جا به عنوان پیش فرض مورد پذیرش واقع شده اند و خیلی نادر هست که کسی بپرسد آیا این فروشگاه این کارت را دریافت میکند یا خیر؟ این دو شرکت در موقعیت های بسیار عالی قرار دارند و از همین روی دو سلطه در صنعت پرداخت کارت هستند. نکته ای که کمتر به آن توجه میشود این است که هر دو شرکت در به روز بودن آخرین فناوری ها فعال هستند. 
 
 
نشان دهنده این هست که هر دو شرکت سود آور و به طور کلی موفق بوده اند هر چند که اخیرا نرخ رشد مسترکارت بالاتر هست. مستر کارت حس میکند که یک مسیر موفق و مداوم برای پرداخت های مرزی است. و این برای افرادی که درگیر صنعت کارت نیستند اما معاملات سود آور و مهمی در جهان دارند مبهم است. این شرکت اخیرا تعداد بسیار زیادی از فعالیت هایش را منتشر کرده که بسیار بیش از رقیبش است. اضافه بر این مستر کارت جایگاه خاصی در خدمات دادن پیدا کرده و حتما این روند را دنبال خواهد کرد. 

 
enlightenedبنابراین سرعت ارزیابی ها را بررسی می کنیم :
مستر کارت خلاقیت و نوآوری های بیشتری تا کنون داشته است و به عنوان یک رهبر عمل میکند. ویزا هم سعی مکیند که به این جایگاه برسد. و به نظر میرسد این موارد میتواند به مستر کارت کمک کند تا راهی برای انواع پرداخت های جدید در سرتاسر دنیا باشد. 
اما خب ویزا هم هیولا و شماره 1 جهان هست و باقی میماند. فقط هم به دلیل مقدارهای منحصر به فردش  و توانایی تبدیل سود بعد از رشد آن. 
 
منبع :FOOL
مترجم:پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/11/20

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.