عدم نیاز رمز یکبار مصرف برای تراکنش های معمول روزانه ویزا


ویزا کارت می گوید رمز یکبار مصرف برای تراکنش های معمول روزانه لازم نیست
 
enlightenedشبکه ارائه دهنده ویزا قصد دارد تا تایید هویت دو عاملی را برای تراکنش های روتین طراحی کند. در حین انجام روند چک های دیجیتالی یک پوشش بررسی فوری اعمال میشود و هنگامی که تراکنش ها توسط بانک ها غیر معتبر یا ریسک تلقی میشوند از طریق چک کردن رمز یکبار مصرف بررسی میشود. 
به همین منظور ، ویزا قصد دارد تا با تنظیم کننده های داخلی و شرکای بانکی این کشور گفتگو کند که چگونه با گذشت زمان می توان هنجارهای رمز 2عاملی را آرام کرد و مطابق با بهترین شیوه های جهانی آن را اجرا کرد.
 
در این پلت فرم ، راه امنیتی چند منظوره شبکه اپراتور مستقر در کالیفرنیا ، برای بازارهای آسیا و اقیانوس آرام برای افزایش مقاومت در پرداخت های دیجیتال برجسته شده است.
به طور معمول ، تراکنش ها از طریق کارت های نقدی و اعتباری در این سیستم عامل ها از طریق دو فرآیند لایه امنیتی موسوم به رمز 2عاملی تایید میشوند.
اولین قسمت هنگامی اتفاق می افتد که مصرف کننده جزئیات کارت مانند کد سی وی وی و تاریخ انقضا را وارد میکند ، مرحله دوم احراز هویت از طریق راهی مبتنی بر رمز عبور معمولا از طریق رمز یکبار مصرف انجام می شود ، که ویزا احساس می کند برای کلیه تراکنش ها ضروری نیست زیرا بیشتر آنها رایج و معمول هستند.
جایگزین پیشنهادی ، جهت نظارت بر مبنای ریسک در تراکنش ها از طریق استاندارد تایید داده شده با نام 3D Secur است که طی سالهای اخیر از جمله سنگاپور و استرالیا و نیز در چندین کشور اتخاذ شده است. اگر از رویکرد مبتنی بر ریسک استفاده کنید ، اکثریت قریب به اتفاق تراکنش ها بصورت یکپارچه انجام می شود زیرا اکثر آنها کم خطر هستند و به طور معمول دارای ارزش کم و از یک آی پی آدرس هستند.
 
منبع : The Economic Times

مترجم: پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/12/06

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.