راه حل مستر کارت برای برخوردبا جعل درصنعت مدبا بلاک چین


مستر کارت برای برخورد با جعل در صنعت مد با استفاده از بلاک چین راه حل میدهد
 
enlightenedمسترکارت برای ردیابی محصولات از راه حل جدیدی که مبتنی بر بلاک چین هست در یک نمایش طراحان مد رو نمایی کرد. 
این غول پرداختی معرفی شد و در بازه ای محدود هم پشتیبانی خواهد شد. که با همکاری طراحان مد و هنرمندان در این عرصه هست. اولین مجموعه از این ابتکار عمل توسط بلاک چین به نمایش در خواهد آمد که پرو ونانس نامگذاری شده است.
این سیستم به مشتریان این امکان را میدهد که راه طولانی خرید کردن از قفسه فروشگاه ها را تجربه نکنند و مستقیما به دست خودشان برسد. در مجموع بینشی جدید به شما میدهد. 
 
شری هایموند معاون اجرایی مشارکتهای دیجیتال مستر کارت گفت :
اعمال راه حل های نوآورانه فناوری ، که ما قادر به انجامش هستیم و میتوانیم داستان محصولاتی را که مصرف کنندگان خریداری میکنند ، بازگو کنیم.
این وضعیت خوب به نظر میرسد ، و در حال دیدن سیستمی هستیم که تنها برای برشمردن تقلب و کلاهبرداری ها و جنبه های سیاه و منفی قرار داده شده است.
این شرکت گزارش جعل وکالاهای تقلبی در سال 2018 را تخمین زده است که خسارات تجارت جهانی آن در سال 2017 تنها حدود 323میلیارد دلار بوده است! از این تعداد هم برند های تجاری لوکس آمار 30.3 میلیارد دلاری داشته اند. مسترکارت گفت که قصد دارد از راه حل اثبات با سایر شرکا (نامشخص) استفاده کند تا سابقه ای آشکار از قابلیت ردیابی ارائه دهد. و این سیستم به این دلیل طراحی شده است تا با ایجاد آگاهی در مورد اصالت محصول ، به اطمینان و اعتماد مصرف کننده کمک کند. و نیز سایر ابتکارات بلاک چین و رمز نگاری ممکن هست در راه باشد. مستر کارت مدتی ست که برای بلاک چین تبلیغاتی کرده است و اخیرا هم به دنبال استخدام افراد میباشد برای هدایت آنچه که در پروژه رمز نگاری و کیف پول الکترونیک لازم هست. 

منبع : coindesk
مترجم: پریسا ربیعی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/11/23

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.