دربارهGrok AI


 

گروک یک مدل هوش مصنوعی (AI) است که بوسیله استارتاپ هوش مصنوعی ایلان ماسک، xAI، گسترش یافته است. این پلتفرم برای رد کردن برخی پرسش‌های حساس طراحی شده است، که نشان دهنده درجه‌ای از فیلترگذاری اخلاقی است. پاسخ‌های این پلتفرم ممکن است با کمی طنز همراه باشد، که آن را از سایر مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. توانایی سیستم در ترکیب پاسخ‌های آموزنده با حس شوخ طبعی، می‌تواند به طور بالقوه تجربه مکالمه‌ای منحصر به فرد و جذاب را برای کاربران ایجا کند .

دربارهGrok AI
پلتفرم Grok AI همانند به ChatGPTو سایر مدل‌های تولید متن، می‌تواند در مکالمات شرکت کند، به پرسش ها پاسخ دهد و داده های مربوط را در اینترنت بررسی و پردازش کند.طراحی آن بصورتی است تا یک وسیله قوی و همه کاره باشد در نتیجه توانایی پاسخ  به سؤالات بصورت  کامل و آموزنده را دارد .
Grok AIدرحال حاضر این پلتفرم در مرحله آزمایش است و برای کاربران محدودی در آمریکا قابل استفاده است. نمونه اولیه مدل اصلی(Grok-0) با 33 میلیارد پارامتر آموزش داده شده است. این شرکت همچنین مدل خود را در یک امتحان ریاضی سال 2023 آزمایش کرد تا ببیند در یک سناریوی واقعی چگونه عمل می‌کند نمرهC دریافت کرد یعنی به (59 درصد) سوالات پاسخ درست داد در حالی کهGPT-4 نمرهB را دریافت کرد و به 68 درصد سوالات پاسخ درست داد.

تفاوتGrok AI با بقیه ابزارها
در حالی که این زبان هنوز در مرحله آزمایش است، بر دانش زمان واقعی جهان از طریق پلتفرمX (fka Twitter) آگاهی دارد. این در حالی است کهChatGPT-4 براساس آخرین دانش و اطلاعات سال 2021 آموزش دیده استبرخلاف دیگر ابزارهای هوش مصنوعی، به تمامی پرسش ها جواب خواهد داد و هیچ محدودیتی در پاسخگویی ندارد و کاربران می‌توانند هر سوالی از آن بپرسند.

ویژگی های کلیدی پلتفرم گروک:

•        می تواند در مکالمات شرکت کند و به سؤالات شما پاسخ دهد

•        امکان  دسترسی وتحلیل اطلاعات در اینترنت

•        امکان فیلتریگ پرسش های حساس

•        توانایی ترکیب جواب‌ها آموزنده با حس شوخ طبعی

برای پرداخت هزینه‌های آنلاین در سایت‌های خارجی با  ما  در تماس باشید:
☎️88202654-9
☎️9376713130

 

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/08/27

مقالات مرتبط مقالات مرتبط :

دربارهGrok AI

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.