درباره اپلیکیشن فی


 

درباره اپلیکیشن فی
پس از گرفتن اپلای، انتخاب دانشگاه، مکاتبه با اساتید و پرکردن فرم اینترنتی دانشگاه، در مرحله نهایی باید همه مدارک و سوابق تحصیلی خود اعم از : مدرک زبان، ریزنمرات دوران تحصیل و … را جهت بررسی برای دانشگاه مورد نظر بفرستید.‌¬‌ دانشگاه‌، وجهی را بمنظور ارزیابی مدارک از شما دریافت می‌کند، به این مبلغ در اصطلاح اپلیکیشن فی (Application Fee) می‌گویند.
پرداخت وجه اپلیکیشن فی برای ارزیابی  مدارک شما توسط دانشگاه مورد نظر بوده و تضمینی برای پذیرش درخواست شما در آن دانشگاه نیست.
نکاتی که باید درباره‌ی اپلیکیشن فی بدانید.
پس از پرداخت وجه اپکلیکشن فی، اپلیکیشن خود را دوباره بررسی و سپس آن را بفرستید. پس از پرداخت Application Fee یکبار مشخصات تکمیل شده‌ی خود را بازنگری کرده و سپس بفرستید. تغییر اطلاعلت پس پرداخت امکان‌پذیر نمی‌باشد.
تاریخ ددلاین (Deadline) پرداخت اپلیکیشن فی به این منظور است که شما تا پایان آن تاریخ به وقت کشور دانشگاه مورد نظر وقت دارید که اپلیکیشن خود را بفرستید.
در صورت نفرسادن فیش پرداختی اپلیکیشن فی مدارک ارسالی از سمت دانشگاه مورد نظر مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
اگر بورسیه تحصیلی دریافت کنید و بورسیه شما به اندازه‌ای باشد که بتواند هزینه‌های دانشگاه را به اندازه‌ی کافی پوشش دهد، از پرداخت Application Fee معاف خواهید شد
 
مراحل پرداخت اپلیکیشن فی 
متناسب با نوع دانشگاه و کشور مربوطه متفاوت می باشد و معمولاً بصورت زیر است:
انتخاب دانشگاه موردنظر
پیدا کردن سایت اصلی دانشگاه
ایجاد حساب کاربری
ورود مشخصات به سایت دانشگاه شامل: اطلاعات فردی، رزومه تحصیلی و شغلی، علایق پژوهشی، تصویر (اسکن) مدارک تحصیلی، نمرات آزمون های زبان (مانند iBT، GRE یا GMAT)، ترم مورد نظر برای شروع تحصیل (مثلا ترم پاییز ۲۰۱۸)، SOP و توصیه نامه ها (Recommendations)
ذخیره کردن اطلاعات
ادامه مراحل تا رسیدن به صفحه پرداخت
هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee) برای هر دانشگاه متفاوت است و معمولا به صورت اینترنتی و با مستر کارت و ویزا کارت قابل پرداخت است.
 
☘️برای پرداخت هزینه های اپلیکیشن فی با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آ. شیخاوندی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1401/09/28

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.