تهیه بلیط ارزان هواپیمایی


تهیه بلیط ارزان هواپیمایی
 
enlightenedتهیه بلیط هواپیما با قیمت مناسب و ارزان ، چه به صورت سیستمی باشد و یا چارتری ، یکی از مهمترین دغدغه های کسانی است که سفر با هواپیما را انتخاب می کنند. بخصوص کسانی که پر سفر هستند.
برای یافتن پرواز مناسب و ارزان عجله نکنید. یک پرواز در چند آژانس و یا ‌سایت متفاوت با قیمت‌های مختلف پیدا خواهد شد. از طرفی خدمات این پروازها یکنواخت نیست و یا در زمان های متفاوتی ، قیمت ها نیز متغیر است.
 
enlightenedجهت پرواز خارجی، براساس این بررسی های بعمل آمده ، مناسب ترین زمان جهت خرید کردن بلیط هواپیما خارجی  تقریبا یازده هفته مانده به پرواز می باشد. در مورد پروازهای ارزان قیمت روز انتخاب شده ، دقیقا رابطه مستقیمی با قیمت هایی که اعلام می شود ، دارند. معمولا در روزهای سه شنبه ، چهارشنبه یا شنبه روزهای مناسب برای پرواز هستند.
اگر برایتان این امکان وجود ندارد که تاریخ پروازتان را عوض کنید ، ساعت های پروازی را جستجو کنید که در اغلب مواقع می توان آن ها را ارزانتر تهیه کرد. مثلا پروازهای آخر شب و یا صبح زود 
بلیط های  لحظه آخری پرواز ،  بلیطی است که به جهت پروازهای چارتر صادر می گردد. به طور معمول در هر پرواز تعدادی از صندلی های یک پرواز چارتر می شود. روش کار این است که تعدادی صندلی پیش خرید شده و با قیمتی متفاوت به مسافران ارائه می شود. در این میان ممکن است که نتواند تمامی این بلیط ها را به فروش رساند در این واقع است که آن ها را به عنوان بلیط های لحظه آخری با نرخی ارزان تر به فروش می رساند.
 
 
enlightenedهنگام خرید بلیط دقت داشته باشید که فرودگاهی که  در مبدا و یا مقصد انتخاب نموده اید ، به محلی که هستید و یا می خواهید بروید نزدیک باشد. در غیر اینصورت ، مجبور هستید هزینه مازادی را برای رسیدن به محل و شهر مورد نظر خود بابت هزینه های تاکسی و یا اتوبوس بپردازید.
 
enlightenedبرای تهیه ی بلیط مناسب ، خطوط هوایی متفاوت را بررسی کنید.به خاطر داشته باشید از خطوط هواپیمایی متفاوتی بلیط خود را به مقصد مدنظرتان جستجو کنید.
معمولا بلیط پرواز طبق کلاس‌های قیمتی متفاوتی عرضه می‌شود و اولین بلیط‌ها قیمت کمتری دارند. به ترتیب با پر شدن هواپیما، بلیط نیز گران‌تر می‌شود. حروف Y، B، H، M، K، L، W، S، N ، Q و O کلاس‌های نرخی بلیط‌های ارزان تر ، حروف J ،R ،D  نشانه کلاس‌های نرخی بیزینس و حروف F، A و P نشان‌کلاس‌های قیمت فرست کلاس می باشند.
 
enlightenedپروازهایی که در طی مسیر و قبل از رسیدن به مقصد ، حداقل در یک محل توقف داشته باشند ، پروازهای توقف دار محسوب می شوند که معمولا ارزان تر نیز هستند
اگر تصمیم دارید حین تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما ، هتلی با قیمت مناسب نیز رزرو نمایید ، می توانید از سایت هایی که پکیج تورها را ارائه می دهند و امکان رزرو هتل را نیز دارند استفاده نمایید.
نکته دیگری که می توان مد نظر گرفت این است که برای کم کردن هزینه‌های سفر با هواپیما ، می‌توانید به جای انتخاب فرودگاه های بین المللی از فرودگاه‌های کوچکتر استفاده کنید. 
بهتر است بدانید که یکی از بهترین اوقات جهت خرید بلیط ارزان هواپیما و سفر ، فصل شولدر سیزن با فصل معمولی است . شولدرسیزن به زمانی گفته می شود که یا قبل از فصل های سیزن است و یا بعد آن ها.
 
enlightenedدر آخر همواره افرهای پروازی را در نظر بگیرید.
 
yesشما می توانید با تهیه کارت های ویزا و مستر از ما خودتان بلیط تهیه نمایید و از پرداخت هزینه های بالاتر با واسطه ها جهت تهیه بلیط یا رزرواسیون خودداری نمایید.
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1399/03/18

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.