بهترین مراکز خرید دوحه

جام جهانی 2022


دوحه  به همه گردشگران، زیباترین و لوکس ترین تجربه‌ی خرید وسرگرمی را ارائه می‌دهد. اگر برنامه حضور در جام جهانی را دارید با بازدید از مراکزخرید سنتی و مدرن که ریشه در سبک زندگی تجملی دارند سفر خود را تکمیل کنید. ما در این مقاله 10 مرکز خرید دوحه را به شما معرفی می کنیم.
 
بهترین مراکز خرید دوحه
 
1- مال آو قطر
این مرکز در منطقه الریان واقع شده و ارائه دهنده برندهای مشهور جهانی می‌باشد.این مرکز دارای سینماها و سالن‌های نمایش مدرن و تئاتر می‌باشد. همچنین شما می‌توانید از امکانات تفریحی نظیر بولینگ لذت ببرید.
 
2- مرکز خرید رویال پلازا
این مرکز خرید در شهر دوحه قرار گرفته و شامل برندهایی است که فقط در این مرکز نمایندگی دارند. این مرکز علاوه بر بوتیک‌های متنوع دارای تفریحات سرگرم کننده مانند سینما و رستوران و کافه‌ها می باشد.
 
3- بازار واقف
بازار واقف بازار سنتی در دوحه انواع کالاهای سنتی و شرقی در این مرکزمی تونید پیدا کنید. این مرکز بازسازی شده با حفظ معماری سنتی ارائه دهنده انواع کالاهای سنتی و شرقی است. این بازار طرفدار زیادی بین گردشگران دارد.
 
4-مرکز خرید لندمارک
این مرکز خرید در منطقه الغرافه واقع شده و دارای معماری سنتی است.این مرکز ارائه دهنده انواع محصولات پوشاک و آرایشی و بهداشتی می‌باشد. همچنین از دلایل محبوبیت این مرکزخرید وجود رستوران‌ها و مکان‌های تفریحی می‌باشد.
 
5- تاوار مال دوحه
تاوار مال دوحه با معماری لوکس و پیچیده یکی از بهترین مقصدهای عالی برای گردشگران است. این مرکز با 300 فروشگاه و فودکورت های متنوع و مکان های تفریحی از قبیل سینما و... یه یکی از خاص‌ترین مرکزخرید دوحه تبدیل شده است.
 
6-مرکز خرید الاحزام
این مرکز خرید دارای بروزترین لوازم و محصولات، رستوران‌های شیک و مشهورترین مارک‌های جهانی می باشد. همچنین این مجموعه با ارائه‌ آثار هنر کلاسیک و محصولات لوکس و جواهرات محبوبیت ویژه‌ای بین مسافران و ثروتمندان قطری دارد.
 
7- ایزدان مال
با دارا بودن مراکز تفریحی و فروشگاههای مد و لباس و مغازه‌های خرده فروشی و رستوران های معروف مثل KFC و کافه های متنوه یکی از مهم‌ترین مراکز خرید در دوحه شناخته می‌شود. این مرکز خرید میزبان رویدادهای فرهنگی و نمایشگاهای بین المللی است که بازدیدکننده‌های زیادی را جلب می‌کند.
 
8- لاگونا مال
این مرکز خرید در شهر دوحه قرار گرفته و بعنوان یکی از بهترین مالها و با سبک معماری مدرن و فضاهای راهروی وسیع تقریبا همه محصولات از قبیل دکور خانه و مد و همه نوع سرگرمی‌ها را به به بازدید کنندگان خود ارائه میدهد.  همچنین با صندلی‌های حیاط در فضای باز و سایبان‌ها محیط مناسبی را برای استراحت در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.
 
9- میرقاب مال
این مرکز خرید در یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های دوحه قرارگرفته و با ارائه متفاوت‌ترین برندهای خرده فروشی و سینما و غذاخوری‌ها از برترین مراکز خرید دوحه است. این مرکز خرید مجموعه فوق العاده ای از پنجره شیشه ای و گردشگاه را به نمایش می گذارد ومجموعه سنتی و قدیمی این مرکز در قطر منحصر بفرد است .
 
10-مرکز خرید گلف
با معماری های خاص  ومراکز خرید گسترده و ناهارخوری‌ها و مراکز تفریحی متنوع یکی از جاذبه های دوحه محسوب می‌شود. این مرکز خرید دارای پارکینگ وسیع است.
 
 
⚽️⚽️ رزرو و پرداخت اقامتگاه های جام جهانی 2022
           برای دارندگان بلیط و هایا کارت جام جهانی.
 
 
☎️9376713130 (Whatsapp)
☎️88202654-9
 
گرد آوری : آ. شیخاوندی


ثبت توسط : کیاسان کارت
1401/08/14

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.