بهترین دانشگاه‌های چین


بهترین دانشگاه های  چین


این دانشگاه ها در چین بر اساس موقعیت هایشان در رتبه بندی کلی بهترین دانشگاه های جهانی رتبه بندی شده اند. مدارس بر اساس عملکرد تحقیقاتی و رتبه بندی آنها توسط اعضای جامعه دانشگاهی در سراسر جهان و در آسیا ارزیابی شدند. اینها برترین دانشگاه های جهانی در چین هستند.
برای باز کردن قفل داده‌های بیشتر و دسترسی به ابزارهایی که به شما کمک می کند وارد مدرسه رویایی خود شوید، در قطب نما کالج خبری ایالات متحده ثبت نام کنید.
Universities in Shanghai
دانشگاه هانگهای جیائو تونگ
یکی از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی در آسیا و جهان است. دانشگاه جیائو تونگ شانگهای بیش از 120 سال است که به دانشجویان چینی و خارجی آموزش می دهد. علیرغم اینکه یکی از معتبرترین و دانشگاه های چین است، از هر ده دانشجوی کارشناسی، یک نفر دانشجوی بین المللی است.
شانگهای جیائو تانگ به ویژه برای دانشجویان علوم توصیه می شود، زیرا SJTU رتبه بندی سالانه دانشگاه های جهان را بر اساس دانشکده ها و توانایی‌های تحقیقاتی تجربی آنها منتشر می کند. تاریخ چین و ماندارین نیز بسیار قوی هستند، زیرا SJTU برای بیش از یک قرن استاندارد آموزش عالی در شانگهای بوده است.

دانشگاه فودان
یکی دیگر از معتبرترین دانشگاه های قدیمی در سراسر چین، دانشگاه فودان است که از دهه 1950 دانشجویان بین المللی می پذیرد. امروزه دانشگاه فودان دومین دانشجوی بین المللی در کشور را ثبت نام می کند و یکی از بهترین برنامه‌های فشرده ماندارین را در شهر ارائه می دهد. فودان همچنین دارای چندین پردیس در اطراف شهر است که یافتن کلاس های نزدیک محل سکونت شما را آسان تر می کند. در آخرین رتبه بندی، فودان در بین 100 دانشگاه برتر جهان و در بین پنج دانشگاه برتر چین قرار گرفت.

دانشگاه های پکن
پایتخت بزرگترین کشور روی زمین، پکن، شهری باستانی و غنی از تاریخ است که با دردسرهای فزاینده تبدیل شدن به یک ابرقدرت اقتصادی در قرن بیست و یکم کنار می آید. برنامه های عالی به زبان ماندارین در پایتخت فراوان است و چندین دانشگاه در سطح جهانی بالاتر از بقیه به عنوان غول های جهان آکادمیک هستند.

دانشگاه Tsinghua
دانشگاه Tsinghua بهترین دانشگاه چین است. تسینگ‌هوا رتبه دوم برنامه MBA را در سراسر جهان دارد. کسانی که به دنبال تکمیل رزومه خود در تجارت یا کسب و کار ماندارین هستند باید بررسی کنند که Tsinghua - و نام Tsinghua - می تواند برای آنها انجام دهد.

دانشگاه پکن
دانشگاه پکن در پکن قدیمی ترین دانشگاه ملی چین است و بیش از دو هزار دانشجوی بین المللی را در خود جای داده است. دانشگاه پکن با دانشگاه کرنل، دانشگاه استنفورد و دانشگاه ییل شراکتی ایجاد کرده است و اساتید دانشگاه حتی برخی از کلاس‌های آموزشی را در پکن تدریس می‌کنند. دانشگاه پکن برخی از مترقی ترین تفکرات را ارائه می دهد که در هر کجای دانشگاهی چین پرورش داده شده است، بنابراین دانشجویان جامعه شناسی و دولت فرصتی منحصر به فرد برای نگاه کردن به ذهن پکن مدرن از دیدگاهی بازتر دارند.

دانشگاه عادی گوانگشی (گویلین)
دانشگاه گوانگشی (GXNU) یک دانشگاه استانی مهم است که در شهر توریستی تاریخی گویلین واقع شده است. این بودجه توسط دولت استان گوانگشی و وزارت آموزش و پرورش جمهوری خلق چین تامین می شود. این دانشگاه به لطف تاریخ بزرگ، پردیس‌های زیبا، روش‌های نوین تدریس، فلسفه تدریس پیشرفته و همچنین تاکید بر روحیه احترام به معلمان، عدالت خواهی، بهره‌مندی از کار و همکاری حمایتی، به یک دانشگاه جامع با شهرت ملی تبدیل شده است.

دانشگاه سیچوان (چنگدو)
دانشگاه سیچوان در چنگدو در مرکز استان سیچوان واقع شده است. دانشگاه سیچوان که ریشه‌های خود را تا 141 قبل از میلاد ردیابی می‌کند، یک انتخاب فوق‌العاده برای دانشجویان بین‌المللی است که به دنبال تجربه کمی عمیق‌تر، مطالعات سنتی چینی در خارج از کشور هستند. در اعماق فضای داخلی جنگلی چین، دانشگاه سیچوان تعدادی برنامه تبادل و مشارکت برای جذب دانشجویان بین المللی دور از شهرهای بزرگ دارد.

دانشگاه هنگ کنگ
هیچ لیستی از دانشگاه های چین بدون ورود از شهر جزیره ای هنگ کنگ کامل نمی شود. دانشگاه هنگ کنگ قدیمی‌ترین دانشگاه این شهر است و تقریباً یک چهارم دانشجویان بین‌المللی ثبت‌نام دانشجویان آن را تشکیل می‌دهند. اگر می‌خواهید زندگی در هیجان‌انگیزترین شهر آسیای جنوب شرقی را تسخیر کند، دانشگاه هنگ کنگ یک گزینه غرب‌گرا و مورد احترام است. این دانشگاه زمانی که هنگ کنگ تحت کنترل بریتانیا بود، تأسیس شد، حساسیت های دانشگاهی بریتانیا را با محیط مدرن هنگ کنگ ترکیب می کند.
برای پرداخت شهریه دانشگاه و پرداخت آنلاین و پرداخت هزینه های خاج از کشور میتوانید از خدمات کیاسان کارت استفاده کنید.


برای پرداخت هزینه‌های آنلاین در سایت‌های خارجی با  ما  در تماس باشید:
☎️88202654-9
☎️9376713130ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/11/09

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.