بهترین دانشگاه‌ای اسپانیا


 

بهترین دانشگاه‌های اسپانیا

اسپانیا دارای 55 دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز در سال 2024 است که برخی از رتبه‌بندی‌ترین و محبوب‌ترین آنها در مادرید، بارسلون و شهرهای کوچک‌تر سویا و گرانادا واقع شده‌اند. هر منطقه از اسپانیا متفاوت است، بنابراین دانش‌آموزان باید نه تنها بر اساس دانشگاه، بلکه بر اساس سبک زندگی مرتبط با آن منطقه، جایی که می‌خواهند تحصیل کنند، قرار دهند. ما در این مقاه شما را بابهترین دنشگاه‌های اسپانیا آشنا میکنیم.


1- دانشگاه خودمختار مادرید

پردیس اصلی دانشگاه خودمختار مادرید در منطقه کانتوبلانکو در حومه مادرید واقع شده است و با قطار شهری به مرکز شهر متصل می شود.
فارغ التحصیلان مشهور شامل چندین وزیر سابق دولت هستند. گاسپار لامازارس، رهبر سابق حزب چپ متحد؛ و HM پادشاه اسپانیا، فیلیپه ششم، که در رشته حقوق فارغ التحصیل شد.
این دانشگاه دارای 16 کافه و غذاخوری، استخرهای سرپوشیده و روباز، یک مرکز پزشکی، زمین های ورزشی و زمین های والیبال ساحلی، و همچنین ایستگاه قطار و خدمات اتوبوس در محوطه دانشگاه است
.

2- دانشگاه ناوارا

دانشگاه ناوارا یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی است که در سال 1952 تاسیس شد.
در ابتدا به عنوان دانشکده حقوق شروع به کار کرد و اکنون دارای 14 دانشکده، دو دانشکده ، 17 موسسه، یک دانشکده تجارت و بسیاری از مراکز و مؤسسات دیگر است. این دانشگاه بیش از 120 مدرک ارائه می دهد.
این دانشگاه با سایر موسسات از جمله دانشگاه های واشنگتن، هنگ کنگ و ادینبورگ برای تشویق تبادلات بین المللی بین دانشجویان توافقاتی دارد.
این دانشگاه در پامپلونا قرار دارد که به دلیل دویدن گاو نر در جشنواره سن فرمین مشهور است.

3- دانشگاه پمپئو فابرا

دانشگاه پومپئو فابرا هنوز یک دانشگاه نسبتاً جوان است که در سال 1990 در بارسلون راه اندازی شد.
نقاط قوت این دانشگاه در علوم اجتماعی، علوم انسانی، بهداشت، علوم زیستی، ارتباطات و ICT نهفته است.
این اسم به نام پومپئو فابرا، زبان شناس، متخصص زبان کاتالان، نامگذاری شده است که به این زبان وضعیت امروزی را داده است. زبان کاتالانی زبان رسمی دانشگاه پومپئو فابرا است. دانش آموزانی که مایل به یادگیری زبان کاتالانی هستند فرصت های زیادی در بارسلونا و اطراف پمپئو فابرا خواهند داشت.
سه پردیس در سراسر بارسلون وجود دارد. علوم اجتماعی و انسانی در سیوتادلا، بهداشت و علوم زیستی در مارس و ارتباطات و فناوری اطلاعات در پوبلنو مورد مطالعه قرار می‌گیرند.


4- دانشگاه بارسلونا
دانشگاه بارسلونا یکی از بزرگترین دانشگاه های اسپانیا است و هر ساله پذیرای تعداد زیادی دانشجو از اسپانیا و خارج از کشور است.
73 دوره لیسانس، بیش از 140 دوره استاندارد کارشناسی ارشد، بیش از 400 دوره کارشناسی ارشد ویژه UB و دیپلم و 48 برنامه دکترا وجود دارد.
دو دوره به طور کامل به زبان انگلیسی (تجارت بین المللی و مطالعات انگلیسی) و پنج دوره به طور جزئی به زبان انگلیسی تدریس می شوند.


5-دانشگاه پابلو دو اولاوید (Universidad Pablo de Olavide)

دانشگاه پابلو د اولاوید درست خارج از مرکز شهر سویا واقع شده است و به‌طور وسیعی در چندین هکتار گسترده شده است. یک اتوبوس سواری سریع شما را به قلب سویا می‌برد، جایی که می‌توانید در خیابان‌ها قدم بزنید و زادگاه فلامنکو را تجربه کنید. این دانشگاه زیبا در سال 1997 ساخته شده است و بسیاری از امکانات مدرن از جمله وای فای گسترده دانشگاه، خوابگاه در محوطه دانشگاه، زمینهای ورزشی و یک کتابخانه عظیم را ارائه می دهد. ممکن است به اندازه دانشگاه‌های دیگر انتخاب‌های برنامه یا ارتباط نداشته باشید، اما تجربه دانشگاهی سنتی‌تری خواهید داشت و پیوندهای عمیقی با دانشجویان دیگر ایجاد خواهید کرد.


برای پرداخت هزینه‌های آنلاین در سایت‌های خارجی با  ما  در تماس باشید:
☎️88202654-9
☎️9376713130ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/11/11

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.