برترین رستوران‌های دوحه

رستوران‌های دوحه

 
برترین رستوران‌های دوحه
 
رستورانTREE SIXTY
تنها رستوران گردان دوحه است که شما می‌توانید تجربه‌ی عالی از غذاهای لذیذ را داشته باشید. این رستورن که در طبقه 47 قرارگرفته بدلیل غذاهای مدیترانه‌ای در شهر دوحه شهرت یافته و شما می‌توانید علاوه بر تجربه‌ غذاهای لذیذ از چشم‌انداز شهر دوحه لذت ببرید.
 
رستوران کاسان
با یک محوطه باز و سالن استثنایی با ارائه منوی متنوع و برانچ‌های گوناگون انتخاب‌های زیادی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. این رستوران با سرو غذاهای بین‌المللی مخصوصاً چینی تجربه‌ی غذاخوری بی‌نظیری را برای مشتریان فراهم می‌نماید. همچنین شما می‌توانید درکنار غذاهای دریایی از دسرهای این مجموعه مانند پارفی، شکلات شیری لذت ببرید. 
 
رستوران نوبو
این رستوران بخاطر طراحی خارق‌العاده و چشم‌اندازی بی‌نظیرو ارائه غذای متنوع در لیست برترین رستوران‌های دوحه قرارگرفته است.این رستوران که در یکی از بهترین هتل‌های چهارفصل دوحه قرار دارد امکان سرو غذا را برروی پشت‌بام با منظره‌ای زیبا از دریای خلیج فرس را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. اگر طرفدار غذاهای ژاپنی هستید حتماً از این رستوران بازدید بعمل آورید.
 
تورو تورو
از ویژگی‌های این رستوران داشتن آشپزها با شهرت بین‌المللی است در نتیجه شما با طعم غذاهای استثنایی روبه‌رو هستید که مانند آن در هیچ کجا یافت نمی‌شود. این رستوران علاوه بر طعم غذاهای ویژه چشم‌انداز زیبا روبه دریای خلیج فارس ارائه می‌دهد. از بهترین منوی غذایی این رستوران می‌توان به تاکوی دنده‌ای گوساله اشاره کرد.
 
موریموتو
موریموتو جزو برترین رستوران‌ها است که در شهر دوحه واقع شده و تنوع غذایی بالایی دارد. این رستوران با سرو غذاها  مخصوصاً ژاپنی با انواع سوشی‌ها در بین مسافران از شهرت ویژه‌ای برخودار است. همچنین این رستوران امکاناتی نظیر اتاق‌های برای جلسات کاری و اتاق‌های به هم پیوسته که نقاشی‌های زیبا اثر هیروشی در اختیار مشتریان قرار میدهد.
 
 
☘️برای پرداخت هزینه های پرداخت بلیط و سفر لطفا با ما در تماس باشید:
 
☎️88202654-9
☎️9376713130
 
گردآوری : آ. شیخاوندی
 
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1401/08/19

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.