آشنایی با سایت مازسایتMoz یکی از برترین سامانه‌های دنیا در بهینه‌سازی نرخ تبدیل است. اگر در زمینه سئو تازه‌کار هستید و الان می خواهید استادانه برای وب سایتتان ترافیک بیاورید، سایت ماز(Moz) برای شما راهنمای جامعی خواهد بود. سایت ماز به شما این امکان را می‌دهد مهارت‌های بازاریابی خود را نیز بهبود بخشید.

آشنایی با سایتMoz و ویژگی های آن
وب سایت MOZ یک منبع کامل در زمینه آموزش سئو است. این سایت با ارائه مطالب ، ویدیوی آموزشی و… به شکل رایگان تمامی اطلاعات مفیدی در اختیار کاربران قرار میدهد.علاوه بر این با در اختیار گذاشتن مجموعه‌ای از ابزارهای سئو به شما کمک خواهد کرد. از  امکانات ویژه این مجموعه می‌توانید لینک‌ها و واژه‌های کلیدی را جستجو و رتبه  سایت را بررسی کنید.

Moz و خدمات آن
نسخه پیشرفته سایت ماز در زمینه بازاریابانی و ارتقاء جایگاه سایت تأثیرگذار است. شما می‌توانید ترایک برای سایت خود ایجاد کرده و نتایج خود را بررسی کنید. البته پیش از این‌که در این سایت ثبت‌ نام کنید باید گزینه استفاده 30 روزه از نسخه آزمایشی را انتخاب نمائید. سپس می‌توانید به این ابزار پرکاربرد دسترسی پیدا کنید. از جمله خدمات سایتMoz می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابزارKeyword Explorer
ابزارkeyword Explorer در سایت ماز یک ابزار بررسی واژه کلیدی است که در گزارش خود دارای 4 قسمت است. هر کدام از این 4 بخش اطلاعات کاربردی درباره واژه های کلیدی مورد نظر شما می دهد. این 4 بخش شامل: Monthly volume، Difficulty، Organic CTR وpriority است.

ابزارLink Explorer سایت ماز(MOZ)
برای تحقق اهداف سئوی خود باید حتما بک‌لینک‌های مناسبی در سایت خود ایجاد کنید. ابزار  لینک سایت ماز  به شما کمک می‌کند فرصت‌های جدیدی برای گذاشتن بک لینک را پیدا کنید. شما این امکان را خواهید داشت درباره بک لینک‌های موجود خود اطلاعاتی کسب کنید .

ابزارSite Crawl
باا استفاده از این ابزار مسائل فنی و مشکلات سایت یا سئو تکنیکال سایت، مشکلات مربوط به محتوا مانند محتوا کم یا تکراری و..شناسایی کنید. پس از جستجویی کامل، سایت ماز به شما می‌گوید که چطور می‌توانید این مشکلات را برطرف کنید. شما حتی در این  بخش می‌توانید هشدار خودکار را فعال کنید تا به محض بروز هر نوع خطایی متوجه آن شوید و فورا برطرفش کنید.

تحقیق درباره جایگاه یاRank Tracking در سایت ماز(MOZ)
برای بررسی برای کلمات کلیدی انتخاب شده و جایگاه سایت شما در گوگل از این ابزار  میتوانید استفاده کنید. شما در این بخش این امکان را خواید داشت جایگاه رقیبهای تجاری  را بررسی کنید.  این قسمت در هفته یکبار به روزرسانی شده و شما فقط می توانید رتبه کلماتتان را در آن هفته ببینید.

ابزارpage Optimization در سایت ماز(MOZ)
ابزارpage Optimization یک ابزار برای بهینه سازی سئو داخلی صفحات سایت شما است که قبل از هر چیز محتوای صفحه شما را بررسی می‌کند. شما می‌توانید با توجه به نکات گفته شده که سایت ماز در اختیارکاربران شما می گذارد، تغییراتی در محتوایتان اعمال کنید و کیفیت عملکرد صفحه خود را بهبود بخشید.

پلاگین ماز بار 
ماز بار(Moz Bar) یک افزونه گوگل کروم است که اطلاعات مختلفی از وب سایت‌ را که شامل: اعتبار دامنه سایت(DA)، اعتبار صفحه(PA)، اسپم اسکور(Spam score) و تعداد لینک هایی رقیب دریافت کرده است را می توانید ببینید.

MOZCAST دروب سایت ماز  
این ابزار داده های جامعی از الگوریتم های گوگل دارد و می تواند تغییرات الگوریتم های گوگل و آپدیت جدید برای الگوریتم‌ها را پیش بینی کند.

هزینها
مازMoz یکی از ابزارهای ارتقاء سئو سایت است ولی نسخه رایگان آن کاربردی نیست و برای دسترسی به خدمات کامل آن باید نسخهMoz pro را خریداری نمایید.

Moz Pro نسخه پیشرفته
Moz Proیا نسخه حرفه‌ای سایت ماز، بسته‌ای کامل است که به شما این امکان را می‌دهد تا جایگاه‌ خود را مدیریت و بررسی کنید. همچنین با استفاده ازMoz pro می‌توانیدبه بررسی لینکها و تحقیق درباره واژه های کلیدی و رفع ایرادات تکنیکال سایت بپردازید، د، صفحاتتان را بهبود بدهید و از عملکردتان گزارش بگیرید. برای استفاده نسخه حرفه‌ای سایت ماز می‌توانید  نسخه 30 روزه آزمایشی آن را فعال کرده و سپس به بسته به نیاز خود نسخه‌های pro آن را خریداری کنید. فقط یادتان باشد که برای ثبت‌ نام و استفاده از نسخه رایگان ماز حتما باید شماره حساب اکانت‌های بین‌المللی را داشته باشید.

کاربردهایMoz pro:

  • جستجوی واژه های کلیدی
  • ارزیابی لینک‌ها
  • برطرف کردن ایرادات سئو سایت
  • بهینه‌سازی صفحات
  • بررسی عملکرد شما

هزینه ی نسخهMoz pro
همان طور که گفته شد، استفاده از ابزار حرفه‌ایmozpro تنها برای 30 روز رایگان است و در صورت نیاز به قابلیت‌های بیشتر، می‌توانید یکی از پلن‌های موجود را بر حسب نیاز خود خریداری کنید.

هزینه هر نسخه سایتMoz Pro

نسخه استاندارد 99  دلار درماه

نسخه متوسط 149    دلار در ماه

نسخه بزرگ249    دلار در ماه

نسخه پرمیوم599    دلار در ماه

تفاوتMoz باMoz pro چیست؟
همان‌طور که در قسمت‌های قبلی نیز اشاره شد در نسخه رایگان سایت ماز می‌توانید اطلاعات محدودی را در مورد وبسایتتان کسب کنید. بسیاری از امکانات پیشرفته این سایت هنگامی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از نسخه‌های حرفه‌ای آن را تهیه کنید.

در صورتی‌که آدرس وبسایت خود را در بخشFree SEO Tools سایتMoz وارد کنید این اطلاعات به شما نشان داده خواهد شد:

اعتبار دامنه

کلمات کلیدی رتبه گرفته

نمره اسپم

بهترین صفحاتی که بک لینک گرفته‌اند

بهترین دامنه‌هایی که به سایت لینک داده‌اند

نمودار لینک‌های دریافت شده و از دست داده

لیست کلمات کلیدی بر اساسCTR

بهترین کلمات کلیدی رتبه گرفته

میزان توزیع کلمات کلیدی رتبه گرفته

بیشترین رقبای موتور جستجو

برای استفاده از امکانات بیشتر و دریافت ابزارهای کامل سئویی و تحلیل‌های کامل‌تر باید نسخه پولی این ابزار را تهیه کنید.

نحوه کار با سایتMoz
در ابتدا برای خرید اکانت سایت ماز می‌توانید از کیاسان‌کارت  استفاده کرده و هزینه آن را به صورت دلاری پرداخت کنید. برای ساخت اکانتMoz proوارد این سایت شوید، گزینهstart my free trial را انتخاب کنید، اطلاعات کاربری و حساب خود را در آن وارد کرده و ثبت‌نام خود را نهایی کنید.پس از ثبت‌نام نهایی می‌توانید به مدت 30 روز از تمام امکان نسخه پیشرفته این ابزار نیز استفاده کنید. پس از اتمام این نسخه باید حتما برای تمدید اعتبار خود هزینه‌ مربوط به فعالسازی نسخه‌های موجود را بپردازید. اما همان‌طور که قبلا هم گفتیم سایت ماز چند ویژگی بارز دارد که در این‌جا به آموزش کار با هریک و معنای نتایج نشان داده شده می‌پردازیم    .


برای پرداخت هزینه‌های آنلاین در سایت‌های خارجی با ما در تماس باشید:

☎️88202654-9
☎️9376713130

 ثبت توسط : کیاسان کارت
1402/06/05

گواهی دیجیتال

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.