آسان تر شدن پرداخت ها با انواع کارتهای مسترکارت

مسترکارت

مستر کارت مدعی ست که محصولات و راهکارهایش پرداخت را آسان تر کرده است
 
enlightenedاعتباری :
بعدا پرداخت کنید ، چه كارتهاي استانداردي كه نيازهاي اعتباري اوليه را برطرف میكنند يا كارت هاي پریمیوم ، در هر صورت به مشتریان گزينه هايي همچون خدمات خاص و نگاه دارنده را ارائه مي دهند.
ما تنوعی از محصولات را ارائه میدهیم تا پرداخت را آسان تر کنیم و به مرحله بعدا پرداخت کنید تبدیل کنیم. 
 
enlightenedنقدی:
در لحظه پرداخت کنید ، هر سه نوع کارت نهای نقدی ما که شامل مستر کارت ، مسترو و سیراس است همه ی مردم میتوانند با آنها در هر جای دنیا پرداخت هایشان را همان لحظه انجام دهند و همینطور بلافاصله با وارد کردن کارت خود در دستگاه ای تی ام وجه نقد دریافت کنند. 
 
enlightenedپیش پرداخت :
ما برنامه های پیش پرداخت را جهت مشاهده تنوعی از محصولات برای تمرکز روی دولت ها ارائه کرده ایم. چه کارت های تجار باشد و جه مصرف کنندگان همگی قابل شارژ هستند. ما همچنین برنامه خدمات مدیریت کارت های پیش پرداخت را به شرکای تجاری خود در سراسر جهان ارائه می دهیم.
 
enlightenedبارزگانی-تجاری: پرداخت موثر ، شرکت ها و نهادهای دولتی به هر میزان از توانایی شان از راه حل های تجاری ما بهره می برند ، که به آنها کمک می کند تا همه کارها را انجام دهند از ساده سازی خرید هایشان گرفته تا مدیریت اطلاعات و هزینه ها

منبع: mastercard
مترجم : پریسا ربیعی
 


ثبت توسط : کیاسان کارت
1398/08/21

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.